#SbohemSoudruzi
#SbohemSoudruzi

Naším cílem je, aby KSČ(M) v letošních říjnových volbách získala maximálně 4,8 % hlasů, a konečně po 100 letech od svého založení zmizela z Parlamentu ČR. Spousta z vás může mít pocit, že jeden hlas nic nezmění, že nemá žádnou váhu. Ale zásluhou vašeho hlasu pro kteroukoliv demokratickou stranu bez zakuklených komunistů a estébáků, se může poprvé v novodobé historii stát, že komunisti již nebudou ovlivňovat naše životy.

Uvědomujeme si, že nově vzniklá populistická hnutí jsou také obrovskou hrozbou demokracie, ale komunismus je již svým názvem protiprávní a nemá tedy v české politice co dělat. Nechceme, aby se opakovala situace, kdy vláda existuje díky podpoře komunistů.

„Bojovat proti komunismu je nutno, pořád od rána do večera, všemi prostředky, které jsou k dispozici“

říkal Ivan Medek, jeden ze zakládajících členů spolku Dekomunizace. Připojte se k nám a přijďte 8.–9. října 2021 k urnám. Vymeťme konečně komunisty z parlamentu.

Novinky z Instagramu #SbohemSoudruzi

Materiály ke stažení

Všechny materiály jsou pro Vás volně k použití. Budeme rádi, když bannery budou opatřeny proklikem na náš web. Všechny zmínky na sociálních sítích prosím označujte hashtagem #SbohemSoudruzi.

Logo (1080×1920 px) JPG

Logo (480×300 px) JPG

Logo (480×300 px) JPG

Logo (1080×1920 px) JPG

FB profil (480×480 px) JPG

Pozadí (2000×1400 px) JPG

Pozadí (2000×1400 px) JPG

FB profil (480×480 px) JPG

Řekněte to trikem

Triko #SbohemSoudruzi – už nikdy fronty na banány

Přijďte k volbám v novém triku a oslavme společně tímto to, v co všichni doufáme – že se komunisté poprvé od revoluce nedostanou do sněmovny. Triko je ve třech barvách – bílá/červená/černá.

Login

Lost your password?